Recenzje

Wpisy pochodzą z naszej kroniki i są echem spektakli:

"Emanuel" Poznań 2011

Dziękujemy za cudowny spektakl! (Marysia i Piotrek)
 Duch, ogień, Miłość. Moc, piękno, życie. (W.)
***
10- lecie Teatru DROGA, Poznań 7-11.12.2010

Wielkie gratulacje nie tylko z okazji Jubileuszu 10-lecia, ale także pasji, które realizujecie. Życzę byście w tym wytrwali, ale Dom Kultury będzie zawsze dla Was otwarty. (Tadeusz S.)

Bardzo nam się podobało, będziemy polecać innym – gorąco! (Maria, Marek)

Jak zawsze dostarczacie głębokich przeżyć i wzruszeń! Dziękuję Panu Bogu, że chociaż na krótko skrzyżowały się nasze drogi. Bóg Wam zapłać za ten czas. (Wanda Napieralska)

Dziękuję Bogu, że jesteście dla ludzi i na chwałę Bożą. Być z Wami – przyjemność, wspierać – zaszczyt. (Gosia i Wojtek Nowiccy)

Dziękuję Panie za „Drogę”, która prostuje moje ścieżki. (Waldek, Aneta)

Dziękuję za doświadczenie Pełni. (Ania Wieradzka)

Członkowie Klubu Seniora „Piastun” są pełni zachwytu za przeżyte chwile na spektaklu „Śladami Afryki”.
***
"Ślady Afryki" Poznań 2010

Dziękujemy za optymizm płynący ze sceny – Niech Pan błogosławi Afrykę! (Ela i Janusz)

Jesteście super! Trzymajcie tak dalej! Piękne przedstawienie, piękny śpiew, jestem poruszona. Dziękuję. (Ania)

Serdecznie dziękujemy za wspaniały występ, jesteśmy zbudowani (Maria z rodziną)

Dziękujemy za głębokie przeżycia. (Iwona z Natalią)

Dzięki za wszystkie dobre i piękne myśli od Ducha Świętego. (ks. Krzysztof Makosz)

Serce rośnie a Miłość Boża coraz pełniej wypełnia je patrząc i słuchając Was. (Hania z rodziną)


"Ślady Afryki" Pniewy 2010

Serdecznie dziękuję twórcom przedstawienia, tancerzom za niezapomniany spektakl, który może dawać nadzieję, że chrześcijańska Afryka nie pozostanie bez wsparcia.

Bóg zapłać za tak pouczające przedstawienie. (Kamil)


"Ślady Afryki" Góra  Świętej Anny 2011
Jesteście niesamowici. Wasze spektakle mogę poruszyć ludzkie serca, są wspaniałym świadectwem ewangelizacji (Joanna z Wrocławia)

Głębokie, dotykające serca przeżycie podczas spektaklu. Chwała Panu!!! (Jadzia, Lusia)

Wspaniały spektakl. (Halina, Irena)

Wspaniała sztuka i gra aktorów. (Adam i Ela)

***
"Zraniony Pasterz" Poznań 2009

Serdeczne gratulacje. Przepiękny, wartościowy spektakl, który wywarł na nas olbrzymie wrażenie. Gorąco dziękujemy (Bolesław, Ewa)
„Zraniony Pasterz” odmienił niejednokrotnie moje życie. Gratuluję przedstawienia – było rewelacyjne (Justyna G.)
Spektakl przemawiający i poruszający serca. Duch Boży działa w swych dzieciach! Dzięki Bogu za każdego z Was aktorów. Jesteście światłem w tym świecie (Zofia Klaszyńska)
Serdeczne gratulacje za bardzo udane przedstawienie. Dzięki za nadzieję dla każdego z nas. (Magdalena, Joanna, Radosław)
Spektakl niezwykły, pełen światła i nadziei. Robicie coś wspaniałego, życzę wytrwałości i gorąco dziękuję (Magdalena Talarczyk)
Przepiękne chwile, pozwalające odetchnąć zmęczonego duszy… miłe, dobre i przepełnione dobrym duchem przedstawienie. Gratulacje. (Renata Walerych)
To wielkie przeżycie!!! (Janina i Wojciech Kramerowie)
Dziękuję bardzo za ten spektakl. Niesamowite wrażenia. Aż trudno ubrać w słowa to, co dzięki Wam się dzieje i dziać się będzie w każdym, kto „Zranionego Pasterza” zobaczy(ł). Dziękuję. (Grażyna)
Kiedy usłyszałem pierwsze słowa piosenki poruszyło się coś w moim sercu. Rozradowałem się tym, że znowu zabrzmiały pierwsze takty „Posłuchaj”. Niech Bóg wam błogosławi aby niejedna osoba mogła usłyszeć to, co usłyszało moje serce, duch i dusza. (Szymon)
 Przedstawienie „Zraniony Pasterz” utwierdziło mnie w tym, że Bóg mnie kocha – dziękuję. (Tomek H.)
Dzięki Wam zrozumiałam, wybaczyłam… Teraz chcę wielbić… znalazłam swoją drogę… (Marta)
Dziękuję za przypomnienie, że jestem Bożym dzieckiem i wartościową owieczką! (Marta)
"Zraniony Pasterz" Zakrzewo 2010
Bóg zapłać! Spektakl poruszył najgłębsze struny w naszych duszach i problemy zbliżone, dając światło rozwiązania. (Marysia)
"Zraniony Pasterz" Częstochowa 2011
Fantastyczny spektakl! Pięknie opowiada o miłości Boga do wszystkich, nawet tych najbardziej zagubionych. Życzę Wam wszystkim wielu łask Bożych i bardzo dziękuję. (Żaneta)
 ***
"Światłość" Śrem 2010
Dziękujemy za wartościowy przekaz Waszych odczuć i uczuć. Szczególnie podobała nam się modlitwa wyrażona tańcem. (Marta, Sonia, Kuba, Gabi, Marta)
"Światłość" Poznań 2010
Bardzo dziękujemy za wspaniałe świadectwo niezwykłej służby Bogu, za Wasz ewangeliczny entuzjazm, za tyle niezwykłych, niezapomnianych wrażeń, a nade wszystko – za sięgające najgłębszych pokładów serca przesłanie. Dziękujemy, że przez Wasze przedstawienie nasze szkolne rekolekcje stały się niezapomniane. (Uczniowie i nauczyciele – SP 84)

Dziękuję za to co robicie. Wasze spektakle zmuszają do refleksji. Niech Wam Bóg błogosławi. 

"Światłość" Sieraków 2010

Serdecznie dziękujemy za przedstawienie Dobrej Nowiny Jezusa Chrystusa w spektaklu „Światłość”. Dzięki Wam nasze Szkolne Rekolekcje są ciekawsze i pobudzają do refleksji nas sobą. Dziękujemy. Niech Pan Jezus was prowadzi! (Uczniowie SP)
"Światłość" Bogatynia 2010 
Dziękuję w imieniu całej Wspólnoty Parafialnej Artystom z Poznania za wspaniały spektakl wystawiony w naszym kościele p.w. św. Apostołów Piotra i Pawła w Bogatyni.

Niech Wam zawsze szczęście sprzyja i Bóg łaską darzy. Smutek niech Was omija, uśmiech miejcie na twarzy. Żyjcie długie lata w zdrowiu i pokoju. I niech Wam błogosławi Jezus Łaską swoją. (Ks. Kazimierz Pracownik)


Wielkie dzięki za ten dar! Delikatność i prawda jaka była w tym spektaklu były poruszające. W tym ciężkim dla tego miejsca czasie pokój i piękno jakie nam daliście są bezcenne. Jeszcze raz dzięki. Z Panem Bogiem.Bóg wybrał czas i miejsce… Resztę uczyniliście z Waszym wspaniałym spektaklem. Jestem wdzięczna całym swym sercem, że mogłam w nim uczestniczyć… Doznałam uczuć jakich nie potrafię opisać słowami.. Właśnie poszukuję swojej wspólnoty i głęboko wierzę, że Bóg również mi wskaże właściwą drogę. Dziękuję za wszystko! (Angela)Dziękujemy za wspaniały występ, który pobudza do jeszcze większej wiary, miłości i nadziei, mimo że powódź zabrała nam wszystko prócz nadziei, wiary i miłości w Boga. To nas wzmacnia. (Aniela z dziećmi)Serdeczne Bóg zapłać, za Wasz występ, wkład, czas poświęcony dla nas. Wlaliście w nas niesamowicie dużo nadziei. Niech Bóg miłosierny rozjaśnia Wam każdą drogę, usuwa kłody i podaje rękę. (Beata, Anita)


***

Warsztaty Tańca Integracyjnego Hebrajskiego i Modlitewnego Poznań 2008 r.
Dziękuję za warsztaty tańca integracyjnego, hebrajskiego i modlitewnego – świetna recepta na wypełnienie słów Pisma Św., aby „wasz udział w wierze był twórczy” (Ania M.)
Dziękuję! Dziękuję! W tańcu wyrażam swoją miłość i tęsknotę za Bogiem, za niebem! Działajcie dalej! Niech Bóg i przełożeni błogosławią Was w tym dziele! (Maria)
***

Pan niech będzie uwielbiony w waszych sercach – w waszym życiu, światło Chrystusa niech świeci w Was – jesteście Żywą Biblią – „głosem wołającym na pustyni ludzkich serc” – skałą, o którą niech rozbije się zwątpienie w miłość – Ona ponad wszystko – MIŁOŚĆ. 
o. Marcin Sylwan („Masz Wiadomość”, Kamieniec Podolski, Ukraina 2007 r.)

Brawo !!! Chwała Panu i Wam. Mam nadzieję, że to dopiero początek Waszej „Drogi”. Będę się o to modlił. Wasz brat i przyjaciel.
br. Maciej („Masz Wiadomość”, Starokonstantynów, Ukraina 2007 r.)

„Dziękujcie Panu, bo jest dobry, bo jego łaska trwa na wieki!”. Dziękuję za Przypowieści! Szczególnie za „Talenty”. Wierzę, że nie ma przypadków w życiu chrześcijanina, jestem szczególnie Bogu wdzięczny za to, co mówił przez Wasz teatr. Tak trzymać! Najlepsze jeszcze przed Wami!
br. Marcin („Masz wiadomość”, Szczecin 2007 r.)


Dzięki Wam doświadczyłam Boga.
Sabina („Szanowny Panie Boże” Poznań 2007 r.)


Wasze przedstawienie buduje w człowieku nadzieję „Prawda zwycięży”. Wiele radości tworzenia dobra.
Ireneusz („Weronika postanawia żyć”, Poznań 2006 r.)

Weroniko żyj! Kochaj Go! Uwielbiaj całą mocą duszy i ze wszystkich sił! Panie mój, podobało mi się, że potraktowaliście życie poważnie!
br. Albin („Weronika postanawia żyć”, Wronki 2006 r.)


Docieracie do wnętrza.
Dorota („Zraniony Pasterz", Częstochowa 2003 r.)

Przez ostatnich kilka lat nie byliśmy na lepszej sztuce. Dzięki! Łotr byłeś cudowny.
Marta („Zraniony Pasterz", Częstochowa 2003 r.)

Jestem zbudowana Waszym radosnym świadectwem, szczerością i spontanicznością Waszego grania, które nie było… aktorstwem – choć skądinąd to obiecujące aktorstwo, zwłaszcza w warstwie wokalno-muzycznej – a przeżywaniem i apostołowaniem miłością Chrystusa. Bóg zapłać!
Maria i Andrzej („Zraniony Pasterz", Wierzenica 2003 r.)


Zawsze mi mówiono, że Bóg mnie kocha, ale nigdy nie miałem z Nim takiego kontaktu jak w czasie waszego przedstawienia. Nie potrafię nawet podziękować.
Maryś ("Zraniony Pasterz", Poznań 2002 r.)

Czytać „Zranionego Pasterza”, patrząc na i słuchając o. Daniela Ange'a, przeżywając dzisiejszy spektakl pojawia mi się wspólny mianownik tych wydarzeń – posługa nadziei. Za to niesienie nadziei śpiewem, słowem, gestem, tańcem… całym sobą ... bardzo dziękuję! 
ks. Eugeniusz („Zraniony Pasterz”, Poznań 2001 r.)